Ароматичні ванни для тіла
Ми не завжди радо приймаємо зиму: багатьом не подобається холодний, липкий сніг, неприємний пронизливий вітер, тріскучий мороз який ми відчуваємо в цю холодну пору року. Щоб захиститися від впливу мінусових температур, ми змушені часом надягати на себе незручний, багатошаровий одяг, у зв'язку з чим наша шкіра виявляється ізольованою від кисню, вона не дихає так, як повинна, відбувається порушення мікроциркуляції крові в нашому організмі. До того ж, часто тканини, виготовлені з штучних матеріалів, наносять мікротравми шкірного покриву. Від всього цього шкіра починає лущитися, свербіти, з'являється надмірна сухість і подразнення.
Але не варто сумувати, адже зима — це час, коли ми можемо досхочу побалувати себе різними поживними процедурами. Найдоступніша і приємна — це ароматична ванна. Погодьтеся, в 30-градусну спеку занурюватися в теплу воду не дуже хочеться, а ось в зимовий вечір думка про ванну з улюбленими ароматичними добавками здатна підняти настрій задовго до початку самої процедури.
Якщо ви втомилися за важкий трудовий день, то відмінним способом зняти накопичену напругу і втому буде прийняття розслаблюючої теплої ванни. А якщо наповнити ванну з піною і додати кілька крапель ароматичских масел, то ефект від такої релакс-процедури буде воістину приголомшливим.
По-перше, коли ви приймаєте аромо ванни, то можете вдихати цілий букет різних приємних запашних ароматів, які благотворно впливають на ваші органи дихання не гірше, ніж будь-яка інгаляція. По-друге, аромамасла, додані у воду, краще проникають в шкірні покриви, а значить, швидше надають терапевтичний і косметологічний вплив на наше тіло. Для різних ситуацій слід підбирати свої ароматичні ефіри.
Перед тим як ввести в ужиток ефірні масла, необхідно запам'ятати ряд простих правил про те, як їх застосовувати. Ароматичні олії не розчиняються у воді, отже, для того, щоб приготувати ванну потрібно перемішати масло з яким-небудь емульгатором. В якості останнього відмінно підійде велика або дрібнозерниста сіль, мед, нежирна сметана чи молоко. Вода для ванни з аромомаслами повинна бути приблизно такою, як температура людського тіла (30-40 градусів). Не варто робити занадто гарячою, так як в цьому випадку буде досить інтенсивно виділятися піт, який утворює на шкірі як би захисну плівку, яка перешкоджає проникненню корисних ефірних масел всередину. І не варто з першого разу вливати в ванну занадто багато масла. Достатньо кількох крапель. Дозування краще збільшувати поступово, і тоді бажаний ефект не змусить себе чекати.
Для того щоб підтримати суху шкіру, ідеально підходять масла апельсина, герані, жасмину. Вони заспокоюють подразнення і живлять шкіру. Жирна шкіра потребує ефірні масла, здатні звузити пори: іланг-ілангу, лаванди, ромашки. Нормальній шкірі також потрібні відпочинок і догляд, і оптимальним вибором стануть: олії м'яти, троянди, лаванди і ромашки. Всі ці поради забеспечать хороший догляд за вашим тілом.
Шкіра буде вдячна за турботу і відгукнеться прекрасним станом на протязі довгої холодної зими: лущення та свербіж пройдуть, розгладяться дрібні зморшки, тонус підвищиться, і ви засіяєте здоровою красою.
31.03.2014, 834 просмотра.
Главная → Интересное → Здоровье и медицина → Ароматичні ванни для тіла
- Свежие новости
- Новые статьи